Ile kosztuje projekt?


Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Cena za m2 uzależniona jest od zakresu pracy projektanta, stopnia trudności przebudowy inwestycji oraz indywidualnych wymagań klienta.
Ile trwa projekt?


Standardowo czas potrzebny na zaprojektowanie wnętrza przy wersji projektu wykonawczego, to około 4-5 miesięcy. Ten czas jest uzależniony od budżetu klienta (w przypadku mniejszego budżetu większość elementów wnętrza będzie składała się z gotowego asortymentu, natomiast w przypadku dużego budżetu-z asortymentu projektowanego na zamówienie, co znacznie wydłuża czas) oraz od innych czynników zwiążanych z indywidualnym charakterem pracy nad wnętrzem.
Kiedy należy zacząć projektowanie z architektem wnętrz?


Im wcześniej, tym lepiej. W przypadku jeszcze nie zbudowanego domu, warto rozpocząć współpracę z architektem jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac budowlanych. W przypadku pełnej przebudowy istniejącego wnętrza, około 4-5 miesięcy przed umówieniem fachowców.
Dla kogo jest wskazany projektant wnętrz?


Oferta projektowa jest szeroka i dostosowana dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w urządzaniu wnętrza. Począwszy od okazjonalnej dekoracji, dla tych, którzy chcą wnieść odrobinę świeżości do wnętrza, poprzez projekt wykonawczy-dla osób, które chętnie przejmą koordynację wszelkich prac budowlanych i wykończeniowych, skończywszy na pełnym nadzorze autorskim nad wykonaniem wnętrza-dla tych najbardiej zabieganych, którzy nie chcą, bądź nie są w stanie angażować się w projekt domu.
Co jest potrzebne architektowi do wyceny wnętrza?


Aby otrzymać szczegółową wycenę wnętrza, należy wysłać e-mail na studio@annagrzesik.com wraz z poniższymi innformacjami: -podać zakres projektu, jaki jest najbardziej odpowiedni dla nas -wyliczyć pomieszczenia, które będą projektowane, wraz z metrażem każdego -podać lokalizację inwestycji -podać termin realizacji projektu -jeśli to możliwe, dołączyć rysunki techniczne wnętrza lub/i zdjęcia -krótko opisać jakie są preferencje odnośnie stylu wnętrza
Jaka jest cena projektu za m2 wnętrza?


Część projektantów ma stałą cenę za m2 projektu. Jednak każdy projekt jest inny, dlatego też tu wyceniany jest indywidualnie w oparciu o wiele apsektów: wielkość inwestycji, czas na projekt, zakres projektu, wymagania klienta, specjalne życzenia klienta, typ wnętrza (prywatne lub komercyjne), stylistyka w jakiej ma być zachowana przestrzeń.
Czy jest możliwe, aby zrealizować projekt zdalnie?


Oczywiście jest taka możliwość. Z każdym klientem dopasowujemy najbardziej dogodną opcję współpracy dla obu stron.

FAQ