top of page
 • Ile kosztuje projekt?
  Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Cena za m2 uzależniona jest od zakresu pracy projektanta, stopnia trudności przebudowy inwestycji oraz indywidualnych wymagań klienta.
 • Ile trwa projekt?
  Standardowo czas potrzebny na zaprojektowanie wnętrza przy wersji projektu wykonawczego, to około 4-5 miesięcy. Ten czas jest uzależniony od budżetu klienta (w przypadku mniejszego budżetu większość elementów wnętrza będzie składała się z gotowego asortymentu, natomiast w przypadku dużego budżetu-z asortymentu projektowanego na zamówienie, co znacznie wydłuża czas) oraz od innych czynników zwiążanych z indywidualnym charakterem pracy nad wnętrzem.
 • Kiedy należy zacząć projektowanie z architektem wnętrz?
  Im wcześniej, tym lepiej. W przypadku jeszcze nie zbudowanego domu, warto rozpocząć współpracę z architektem jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac budowlanych. W przypadku pełnej przebudowy istniejącego wnętrza, około 4-5 miesięcy przed umówieniem fachowców.
 • Dla kogo jest wskazany projektant wnętrz?
  Oferta projektowa jest szeroka i dostosowana dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w urządzaniu wnętrza. Począwszy od okazjonalnej dekoracji, dla tych, którzy chcą wnieść odrobinę świeżości do wnętrza, poprzez projekt wykonawczy-dla osób, które chętnie przejmą koordynację wszelkich prac budowlanych i wykończeniowych, skończywszy na pełnym nadzorze autorskim nad wykonaniem wnętrza-dla tych najbardiej zabieganych, którzy nie chcą, bądź nie są w stanie angażować się w projekt domu.
 • Co jest potrzebne architektowi do wyceny wnętrza?
  Aby otrzymać szczegółową wycenę wnętrza, należy wysłać e-mail na studio@annagrzesik.com wraz z poniższymi innformacjami: -podać zakres projektu, jaki jest najbardziej odpowiedni dla nas -wyliczyć pomieszczenia, które będą projektowane, wraz z metrażem każdego -podać lokalizację inwestycji -podać termin realizacji projektu -jeśli to możliwe, dołączyć rysunki techniczne wnętrza lub/i zdjęcia -krótko opisać jakie są preferencje odnośnie stylu wnętrza
 • Jaka jest cena projektu za m2 wnętrza?
  Część projektantów ma stałą cenę za m2 projektu. Jednak każdy projekt jest inny, dlatego też tu wyceniany jest indywidualnie w oparciu o wiele apsektów: wielkość inwestycji, czas na projekt, zakres projektu, wymagania klienta, specjalne życzenia klienta, typ wnętrza (prywatne lub komercyjne), stylistyka w jakiej ma być zachowana przestrzeń.
 • Czy jest możliwe, aby zrealizować projekt zdalnie?"
  Oczywiście jest taka możliwość. Z każdym klientem dopasowujemy najbardziej dogodną opcję współpracy dla obu stron.

FAQ

bottom of page